Tagasi

Teooria.ee haldussüsteem

Teooria.ee autokooli haldussüsteem on autokoolidele suunatud terviklahendus oma töö korraldamiseks.

Automaatsed arveldused

Õpilasel on võimalik igal ajal osta veebist autokooli teenuseid ja tasuda nende eest pangalingiga autokooli pangakontole. Kõigist koolile tehtud maksetest on ülevaade kompaktselt ühes kohas.

Kooli enda hinnakiri oma õpilastele nähtavaks

Haldussüsteemis saab autokooli teenustest anda õpilastele ülevaatliku hinnakirja. Soovi korral saab kool võimaldada õpilastel ka hinnakirjast tooteid osta ja tasuda nende eest koheselt pangalingiga. Raha laekub ostetud toodete (kursuse osamakse, sõidutund, jms) eest autokooli pangaarvele. Võimalik kasutada koos pangalinkidega ja ka ilma.

Haldussüsteemis saab autokooli teenustest anda õpilastele ülevaatliku hinnakirja. Soovi korral saab kool võimaldada õpilastel ka hinnakirjast tooteid osta ja tasuda nende eest koheselt pangalingiga. Raha laekub ostetud toodete (kursuse osamakse, sõidutund, jms) eest autokooli pangaarvele

Ülevaade kõigist ostudest ühes kohas

Keskonnas on kompaktne ülevaade kõikidest kooli müüdud teenustest. Pangalinkidega tasumise võimalust kasutades saab raha laekumist kontrollida keskkonnast ilma selleks erinevatesse pankadesse sisse logimata.

Iga õpilase profiili all on ülevaade õpilase tasumistest ning talle väljastatud arvetest.

Sularaha maksete sisestamine

Õpilaste sularahas tasumised saab sisse kanda sularaha maksetena. 

Oluliselt mugavam meetod on aga kasutada pangalinkidega tasumise võimalust. Sellisel juhul maksab õpilane teooria.ee keskkonnas kooli teenuste eest pangalingiga ning raha laekub pangas otse kooli arveldusarvele. Pangalingi teenustasud on umbes 1,5% juures.

Autokooli nimel õpilastele automaatselt väljastatavad PDF arved.

Peale pangalingiga tasumist saavad õpilased automaatselt oma e-mailile autokooli rekvisiitidega PDF arve. Sularahas makstud arved saab käsitsi süsteemi sisse kanda ja süsteem saadab selle peale õpilasele autokooli rekvisiitidega PDF arve. Väljastada saab ka krediitarveid. Raamatupidamisse saab haldussüsteemist väljastatud arved saata samuti PDF dokumentidena, mille raamatupidaja sisse kannab. Alternatiivina saab saata 1 x kuus e-arve formaadis, mida on võimalik raamatupidamisse lihtsalt importida.

Õppesõidu salvestamise rakendus

Sõidetud sõidutundide puhul on näha sõidutunni trajektoori, ajakulu, distants. Samuti õpetatud õpilane ja tema tehtud vead ning õpetaja antud kiitused.

Võta ühendust ja liitu!

Soovid teada saada, kuidas süsteemi integreerimine kooli töökorraldusse täpselt toimub? Keerulist ei ole midagi. Võta meiega ühendust ja seletame kõike täpsemalt.

Jako Renter

+372 6 830 138

jako@teooria.ee

Aitäh! Teie sõnum on edukalt saadetud.

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS