Tagasi

Teooria.ee haldussüsteem

Teooria.ee autokooli haldussüsteem on autokoolidele suunatud terviklahendus oma töö korraldamiseks.

Õpilaste haldamine

Õpetaja asemel sisestavad õpilased ise oma isikuandmed elektroonilisse registrisse. Loodud on eraldi registrid kooli väljastatud õpingukaartide ja autokooli tunnistuste haldamiseks.

Kolm viisi õpilasi haldussüsteemi sisse kanda

Õpilane valib teie autokooli e-õppe Teooria.ee lehel ja registreerub e-õppe kursusele. Autokool saab teate uuest õpilasest/kliendist e-mailile.

Teine võimalus on lisada kooli kodulehele registreerimisvorm (iFrame), mille kaudu õpilased ise sisestavad oma andmed ja registreeruvad kas auditoorsele või e-õppe kursusele. Autokool saab teate uuest õpilasest/kliendist e-mailile.Kolmas võimalus on sisestada auditoorsete või e-õppe õpilaste andmed käsitsi. Vaja on sisestada ainult nimi ja e-maili aadress. Õpilasele saadetakse e-mail ja ta sisestab kogu muu info ise esimesel sisselogimisel teooria.ee keskkonda.

Kõigile õpilastele luuakse TASUTA teooria.ee demokontod.

Kiiresti leitavad elektroonilised registrid

Süsteemi kantud õpilaste andmed kantakse elektroonilisse registrisse. Vastavalt seadusele on eraldi registrid väljastatud õpingukaartidele ja autokooli tunnistustele. Elektroonilised registrid on kiiresti ja mugavalt leitavad, varundatud ja arhiveeritud seadusest tulenevalt 7 aastat ja sisaldavad kooli kõik õpilasi, nii auditoorseid kui elektroonilisi.

Elektroonilise õpingukaardi loomine 

Õpilaste endi poolt Teooria.ee keskkonnas sisestatud andmetega eeltäidetud õpingukaardid on Halduskeskkonnas mugavalt loodavad. Lisa täiendav info ja salvesta - õpilased saavad emailiga teate, et neile on väljastatud elektrooniline õpingukaart ning palve selle kättesaamine Teooria.ee keskkonnas kinnitada. Elektroonilisele õpingukaardile kantakse sõidutundide läbimisega seotud info, ning õpingukaarti saavad õpilased igal ajal oma profiili alt vaadata ja välja printida tuttaval kuju. Kuidas sõitude info jõuab elektroonilisele õpingukaardile vaata alapunktist „Sõitude broneerimine“.

Õppesõidu salvestamise rakendus

Sõidetud sõidutundide puhul on näha sõidutunni trajektoori, ajakulu, distants. Samuti õpetatud õpilane ja tema tehtud vead ning õpetaja antud kiitused.

Võta ühendust ja liitu!

Soovid teada saada, kuidas süsteemi integreerimine kooli töökorraldusse täpselt toimub? Keerulist ei ole midagi. Võta meiega ühendust ja seletame kõike täpsemalt.

Jako Renter

+372 6 830 138

jako@teooria.ee

Aitäh! Teie sõnum on edukalt saadetud.

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS