Tagasi

Õppesõidu salvestamise rakendus

Sõidetud sõidutundide puhul on näha sõidutunni trajektoori, ajakulu, distants. Samuti õpetatud õpilane ja tema tehtud vead ning õpetaja antud kiitused.

Pea sõidutundide kalendrit

Unusta pabermärkmikud ja segavad telefonikõned! Õpetaja saab märkida oma sobivad sõidutunniajad kalendrisse, et õpilased saaksid neile ise veebis registreeruda.

Järgmise sõidutunni saab õpetaja kokku leppida kasvõi eelmise tunni lõppedes ja selle kohe kalendrisse lisada. Süsteem saadab õpetajale igal õhtul emailile järgmise päeva sõiduplaani ja õpilasele vajaliku meeldetuletuse. 

Kooli sekretäril on halduskeskkonna kaudu ülevaade kõikide õpetajate kalendritest, nende vabadest ja juba broneeritud sõidutundidest. Tahvelarvutis on ka eraldi tänase päeva vaade, kust õpetaja saab ülevaate õpilastest, kes on tundidesse registreerunud.

Salvesta trajektoorid ja distantsid

Tahvelarvutisse sisseehitatud GPS salvestab iga sõidutunni trajektoori, sellele kulunud aja ja läbitud distantsi. Nüüd saab arvestada, mitu kilomeetrit sõitmist juba harjutatud on.

Tahvelarvuti salvestab ise läbitud trajektoori ja sõidu parameetrid, mis on hiljem heaks sisendiks nii õpilasele kui ka õpetajale, et õpitut meenutada. Selleks, et õpetaja saaks ajakasutust mugavalt planeerida, kuvatakse talle sõidu käigus ka tunni lõppemiseni jäänud aeg.

Tahvlist on näha ka õpilase sõidukiirus igal hetkel ning sõidutunni jooksul läbitud distants kilomeetrites. Õpilane saab konkreetse sõidutunni pikkust ja ka kogudistantsi näha oma Teooria.ee profiili alt.

Registreeri vead

Personaalne tagasiside, mis aitab kinnistada õpitut! Sõidutunni ajal saab sõiduõpetaja üles märkida õpilase vigade asukohad ja kiita õpilast kindla liiklusolukorra eeskujuliku läbimise eest.

Sõiduõpetajal tuleb armatuurile kinnitatud tahvelarvutil teha vaid üks puudutus, et märkida üles vea või kiiruse asukoht. Tunni lõppedes saab õpetaja anda igale lipule tähenduse, kasutades selleks sama vigade märkimise liigitust, mida kasutab Maanteeamet sõidueksamit vastu võttes.

Kui tund on lõppenud, saavad õpetaja ja õpilane tahvli ekraanil koos üle vaadata ja läbi rääkida läbitud teekonna. Kui mõlemad on sõidutunni läbimise kinnitanud, saab õpilane selle kohta kokkuvõtliku e-kirja. Sõidu andmed salvestatakse ka tema Teooria.ee kasutajakontole.

Vaata sõitude kaarte, teemasid ja vigu

Asendusõpetaja ja õpilase paindlik partner! Enne sõidutundi saab õpetaja detailselt tutvuda õpilase seniste koolituste, peamiste vigade ja läbitud teemadega.

Enam ei pea kõik sõidutunnid toimuma sama sõiduõpetaja juures. Kuna kogu õpilasega seotud info on kõikidele kooli õpetajatele süsteemis kättesaadav, on igal õpetajal võimalus saada mõne minutiga õpilase senisest koolitusest detailne ülevaade.

Õpilase jaoks tähendab see paindlikku, vaheldusrikast ja õpetlikku kogemust. Õpilane saab endale leida õpetusstiililt kõige sobivaima õpetaja ning mugavalt valida kellegi teise, kui tema lemmikõpetajal vajalikul päeval kalendris vaba aega ei ole.

Tutvu sõidustatistikaga

Tahvelarvuti rakendusse on sisse ehitatud sõiduõpetaja statistika moodul, mis annab sõidutundide arvust, kilomeetritest ja kulunud ajast mugava ülevaate.

Peale õpilaste koolituskogemuse rikastamise, muudab tahvelarvuti rakendus põnevamaks ka sõiduõpetajate töö. Lisaks põhjalikule infole kõigi autokooliga seotud õpilaste kohta, saab õpetaja ülevaate ka enda töökoormuse intensiivsusest erinevatel perioodidel ja erinevate kategooria sõidukitega koolitust läbi viies.

Tahvelarvuti on ka mõnus kaaslane puhkehetkel järgmist õpilast oodates, et värsketel uudistel silma peal hoida.

Teooria.ee haldussüsteem

Teooria.ee autokooli haldussüsteem on autokoolidele suunatud terviklahendus oma töö korraldamiseks.

Võta ühendust ja liitu!

Soovid teada saada, kuidas süsteemi integreerimine kooli töökorraldusse täpselt toimub? Keerulist ei ole midagi. Võta meiega ühendust ja seletame kõike täpsemalt.

Jako Renter

+372 6 830 138

jako@teooria.ee

Aitäh! Teie sõnum on edukalt saadetud.

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS