Tagasi

Teooria.ee haldussüsteem

Teooria.ee autokooli haldussüsteem on autokoolidele suunatud terviklahendus oma töö korraldamiseks.

Sõidutundide broneerimine

Internetis sõidutundidesse registreerumine on tänapäeval ootuspärane ning mugav õpilase ja õpetaja jaoks. Automaatsed meeldetuletused ei luba õpilasel sõidutundi unustada.

Õpilase online sõidutundidesse registreerimine 

Sõiduõpetajad määravad tahvelarvutis õpilastele registreerimiseks vabad ajad sõidutundide läbiviimiseks (nt kl 9-17).

Kõik kooli (auditoorsed ja e-õppe) õpilased saavad Teooria.ee keskkonnas registreerida vabadesse sõidutundidesse. Kiirematel on suurem valik. Valida saab erinevate õpetajate vahel.

Soovi korral saab õpetaja järgmise sõidutunni eelneva tunni lõppedes õpilasele registreerida otse tahvelarvutist ja mitte lubada veebist registreerumist. Seda tehes läheb õpilasele kohe välja ka vastav e-kiri.

Õpilasele jääb elektrooniline sõitude ajalugu (elektrooniline õpingukaart).

Keskne ülevaade sõiduõpetajate kalendrites

Haldussüsteemist on koolil ülevaade kõikide sõiduõpetajate kalendritest. Näeb õpetaja “müüki” pandud sõidutunde, õpilaste poolt broneeritud sõidutunde ja sõidetud sõidutunde.

Sõidetud sõidutundide puhul on näha sõidutunni trajektoor, ajakulu, distants. Samuti sõidutunnis osalenud õpilase info, tema sõidutunnis tehtud vead ning õpetaja antud kiitused.

Kui õpetaja selleks loa annab on võimalik Google kaardil näha ka kõikide õppesõiduautode asukohti reaalajas.

Prinditav elektrooniline õpingukaart

Tahvelarvutiga registreeritud sõidud saab kanda ka paberile läbi PDF ekspordi ja siis selle dokumendi printimise. Iga sõidu parameetrid kantakse õpingukaardile eraldi koos õpilase ja õpetaja allkirjadega.

Õpingukaarti saab igal ajal avada nii õpilane kui õpetaja Teooria.ee keskkonnast.

Õpingukaarti saab printida nii harjumuspärases klassikalises kujunduses kui ka kaasaegse küljendusega.

Igahommikused meeldetuletused kõigile õpilastele 

Haldussüsteem saadab igal hommikul kõigile õpilastele välja e-mailid meeldetuletusega selleks päevaks süsteemis broneeritud sõidutunni infoga. Mailis on kirjas sõidutunni algusaeg ja alguskohta. Kui sõiduõpetaja tundi tahvelarvutis muudab (või kustutab) saab ka õpilane selle kohta automaatse teate e-mailile. Nii ei pea enam õpilasele selleks üle helistama.

Sõiduõpetajad saavad samuti kokkuvõtva e-maili, kus sisaldub nende selle päeva sõitude plaan. Mailis on näha õpetaja enda poolt kõik registreerumiseks avatud ajad ning õpilased kes on nendele aegadele juba registreerunud.

Emailide saatmine aitab tagada, et õpilane ei unusta tulla broneeritud sõidutundi.

Õppesõidu salvestamise rakendus

Sõidetud sõidutundide puhul on näha sõidutunni trajektoori, ajakulu, distants. Samuti õpetatud õpilane ja tema tehtud vead ning õpetaja antud kiitused.

Võta ühendust ja liitu!

Soovid teada saada, kuidas süsteemi integreerimine kooli töökorraldusse täpselt toimub? Keerulist ei ole midagi. Võta meiega ühendust ja seletame kõike täpsemalt.

Jako Renter

+372 6 830 138

jako@teooria.ee

Aitäh! Teie sõnum on edukalt saadetud.

Teooria.ee koduleht kasutab küpsiseid. Tutvu küpsiste kasutamise eeskirjaga siin.

Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS